KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11466419

nr 1146 6419

Hadar Jönzén

(1885-1977), Sverige

Oljemålning, Landskap, 33x40

Kondition: slitage, skador

Hadar Jönzén, svensk målare född i Stockholm 1885, död 1977.

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 november 2017
kl 19:47:24

Hadar Jönzén

Läs mer om Hadar Jönzén